1914–1967
24
125 %
1 533 Kč
198 000 Kč
barevný pastel, papír
v 22,5 ✕ š 28,5 cm
Signatura: LD E. Nevan 49
olej, plátno
58,5 x 48 cm
Signatura: sign. PD E. Nevan 40