1914–1967
23
125 %
1 533 Kč
198 000 Kč
akvarel, pastel, tužka
v 27 ✕ š 20 cm
Signatura: LD E. Nevan 44
v 20 ✕ š 27,5 cm
Signatura: PD monogram E. N.
kresba uhlem
v 31 ✕ š 22 cm
Signatura: PD E. Nevan
v 10,5 ✕ š 8 cm
Signatura: PD E. Nevan
v 105 ✕ š 8 cm
Signatura: PD E. Nevan
8 x suchá jehla 4/11
24,5 x 17,5 / 10,5 x 8,5 cm
Signatura: 8 x PD E. Nevan 45
8 x suchá jehla 4/11
24,5 x 17,5 / 10,5 x 8,5 cm
Signatura: 8 x PD E. Nevan 45
10,5 x 7,5 cm
Signatura: PD E. Nevan
13,5 x 9 cm
Signatura: PD E. Nevan
3 x suchá jehla
7,5 x 6 / 4,5 x 7,5 / 9,5 x 4 cm
Signatura: PD E Nevan u dedikace, LD Vánoce 1945
olej, plátno
58,5 x 48 cm
Signatura: PD E. Nevan 40
olej, plátno
58,5 x 48 cm
Signatura: PD E. Nevan 40