1909–1985
71
113 %
214 600 Kč
750 000 Kč
akryl, plátno
73 x 92 cm
Signatura: LD Endre Nemes 60, na rubu endre nemes
kvaš, písek, lepenka
55,5 x 84 cm
Signatura: LD Endre Nemes 1950
kombinovaná technika, lepenka
16,5 x 45 cm
Signatura: PD Endre Nemes
olej, akryl, plátno
89 x 116 cm
Signatura: LD Endre Nemes 1964
koláž, karton
23,5 x 21 cm
Signatura: LD Endre Nemes 1966
koláž, tempera, karton
22,5 x 18 cm
Signatura: PD Endre Nemes 1968
smalt, plech
50 x 50
Signatura: PN Endre Nemes 55, LD Nemes 55
tuš, tempera, karton
31 x 25,5 cm
Signatura: PD Endre Nemes
barevná litografie, autorský tisk
53 x 34 cm
Signatura: PD Nemes 1966
tempera, tuš, karton
31 x 26 cm
Signatura: PD Endre Nemes