1909–1985
71
113 %
214 600 Kč
750 000 Kč
barevná serigrafie
v 82 ✕ š 51 cm
Signatura: PD Endre Nemes 1969
olej, plátno
v 60 ✕ š 73 cm
Signatura: LD Endre Nemes 58