1909–1976
akvarel
14 x 10 cm
Signatura: E. Weirauch PF 1959
litografie
23 x 33 cm
Signatura: E. Weirauch 1961
litografie
23 x 33 cm
Signatura: E. Weirauch 1961
litografie
23 x 33 cm
Signatura: E. Weirauch
litografie
23 x 33 cm
Signatura: Emil Weirauch v tisku
akvarel
13,8 x 9,6 cm
Signatura: E. Weirauch
22,5 x 28,5 cm
Signatura: Weirauch
olej, lepenka
65 x 51 cm
Signatura: E. Weirauch 44
50. léta
tempera, lepenka
46 x 33 cm
Signatura: Weirauch