1909–1976
56 x 37 cm
Signatura: PD Weirauch
tempera, lepenka
69 x 42 cm
Signatura: PD E. Weirauch 62
akvarel
14 x 10 cm
Signatura: E. Weirauch PF 1959
litografie
23 x 33 cm
Signatura: E. Weirauch 1961
litografie
23 x 33 cm
Signatura: E. Weirauch 1961
litografie
23 x 33 cm
Signatura: E. Weirauch
litografie
23 x 33 cm
Signatura: Emil Weirauch v tisku