1913–2008
45
164 %
900 Kč
2 600 Kč
v 23 ✕ š 17 cm
Signatura: PD Em. Ranný 1968
barevná litografie
v 18 ✕ š 24,5 cm
Signatura: PD Em. Ranný
v 10 ✕ š 14,5 cm
Signatura: PD Em. Ranný, D Em. Ranný
litografie
v 14 ✕ š 17,5 cm
Signatura: PD Em. Ranný 87
1978, 1980
lept / suchá jehla
8 x 9,5 / 13,5 x 12 cm
Signatura: 2 x PD Em. Ranný (78, 1980)
akvarel
25 x 31 cm
Signatura: PD Em. Ranný 1938