1913–2008
45
164 %
900 Kč
2 600 Kč
v 23 ✕ š 17 cm
Signatura: PD Em. Ranný 1968
barevná litografie
v 18 ✕ š 24,5 cm
Signatura: PD Em. Ranný
v 10 ✕ š 14,5 cm
Signatura: PD Em. Ranný, D Em. Ranný
lept, litografie 8/70
8,5 x 11 / 10,5 x 10 cm
Signatura: 2 x PD Em. Ranný (89, 86)
olej, plátno
v 48 ✕ š 62 cm
Signatura: PD Em. Ranný 91
v 18,5 ✕ š 25,5 cm
Signatura: PD Emanuel Ranný 1937
suchá jehla, autorský tisk
v 18 ✕ š 23 cm
Signatura: PD Em. Ranný 1988
lept 48/100
v 18,5 ✕ š 20,5 cm
Signatura: PD Em. Ranný 1982