tuš, tempera, papír na lepence
v 19,5 ✕ š 14,5 cm
Signatura: na rubu Edita Plicková 70
v 14 ✕ š 20,5 cm
Signatura: na rubu Edita Plicková 94
v 14 ✕ š 20,5 cm
kolem r. 1970
tuš, tempera
v 15,5 ✕ š 20,5 cm
Signatura: neznačeno
kolem r. 1970
tuš, tempera
v 15,5 ✕ š 20,5 cm
Signatura: neznačeno
kvaš, karton na lepence
19,5 x 14,5 cm
kvaš, karton na lepence
19,5 x 14,5 cm
tužka, fix, akvarel
14 x 20,5 cm
Signatura: Edita Plicková 94 na rubu
fix, akvarel
15,5 x 22 cm