tempera, tuš
v 15,5 ✕ š 20,5 cm
Signatura: neznačeno
tempera, tuš
v 15,5 ✕ š 20,5 cm
Signatura: neznačeno
akvarel, tuš
v 14 ✕ š 20,5 cm
Signatura: na rubu Edita Plicková 94
akvarel, tuš
v 15,5 ✕ š 20,5 cm
Signatura: neznačeno
tempera, tuš
v 15,5 ✕ š 20,5 cm
Signatura: neznačeno
akvarel, tuš
v 15,5 ✕ š 20,5 cm
Signatura: neznačeno
akvarel, tuš
v 15,5 ✕ š 20,5 cm
Signatura: neznačeno
tempera, tuš
v 13 ✕ š 19,5 cm
Signatura: na rubu Edita PLicková 94
tempera, tuš
v 15 ✕ š 21,5 cm
tuš, tempera
v 15,5 ✕ š 20,5 cm
Signatura: neznačeno
tuš, tempera
v 15,5 ✕ š 20,5 cm
Signatura: neznačeno
tuš, tempera, papír na lepence
v 19,5 ✕ š 14,5 cm
Signatura: na rubu Edita Plicková 70