barevná litografie
45,5 x 30 cm
Signatura: Kadrnožka 78
barevná litografie 49/60
33,5 x 22 cm
Signatura: Kadrnožka 78
barevná litografie 73/90
23 x 15,5 cm
Signatura: Kadrnožka 76
litografie
20 x 10 cm
Signatura: Kadrnožka 78
barevná litografie 105/130
22,5 x 16 cm
Signatura: Kadrnožka 76
barevná litografie 9/100
13,5 x 9,5 cm
Signatura: Kadrnožka 81
kresba tuší, akvarel
15 x 10 cm
Signatura: LD Kadrnožka 89
barevná litografie 11/50
28 x 28,5 cm
Signatura: Kadrnožka 76