4
106 %
400 000 Kč
2018
akryl, plátno, kovová kontrukce
100 x 100 x 10 cm
Signatura: sign. na rubu Pérez Flores
Vyvolávací cena: | 240 000 Kč |
2012
akryl, plátno, dřevěná konstrukce, kov
70 x 100 x 8 cm
Signatura: na rubu Pérez Flores
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |