38
208 %
9 000 Kč
9 000 Kč
barevný ofset
v 48 ✕ š 33,5 cm
Signatura: PD Daniel Fischer
olej, plátno / cibachromová fotografie
100 x 71 cm / 62 x 46 cm
Signatura: PD D. Fischer 86
barevná serigrafie, plastová deska 25/27
89,5 x 117 cm
Signatura: PD D. Fischer 84