38
209 %
9 000 Kč
9 000 Kč
serigrafie 12/50
v 28 ✕ š 34,5 cm
Signatura: PD D. Fischer 87-8
barevná serigrafie 5/20
73,5 x 65,5 cm (list)
Signatura: PD D. Fischer 82
v 10 ✕ š 14 cm
Signatura: na rubu D. Fischer
v 9,5 ✕ š 14,5 cm
Signatura: na rubu D. Fischer
barevný ofset
v 46 ✕ š 39,5 cm
Signatura: PD D. Fischer 76
kresba tužkou, ofset
v 16 ✕ š 22 cm
Signatura: UD D. + F. Fischer
barevný ofset, autorský tisk, karton
v 79 ✕ š 63,5 cm
Signatura: PD D. Fischer 85
barevná serigrafie 12/14
v 48 ✕ š 53,5 cm
Signatura: LD D. Fischer 76
barevná serigrafie
v 91 ✕ š 70 cm
Signatura: PD D Fischer 85
barevný ofset
v 48 ✕ š 33,5 cm
Signatura: PD Daniel Fischer
olej, plátno / cibachromová fotografie
100 x 71 cm / 62 x 46 cm
Signatura: PD D. Fischer 86
barevná serigrafie, plastová deska 25/27
89,5 x 117 cm
Signatura: PD D. Fischer 84