1925–1992
15
156 %
900 Kč
95 000 Kč
olej, plátno
64,5 x 100 cm
Signatura: sign. PD D Matouš 63
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
olej, sololit
53 x 89 cm
Signatura: sign. PD D. Matouš
komb. technika, pastel, kvaš, akavarel, karton
28 x 66 cm
Signatura: sign. PD D. Matouš
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |