1925–1992
15
156 %
900 Kč
95 000 Kč
lept, akvatinta 48/50
v 24 ✕ š 15,5 cm
Signatura: PD Dalibor Matouš 82
linoryt, lept 6/10
11 x 8 / 11,5 x 10 cm
Signatura: D Dalibor Matouš 85, PD Matouš
lept, akvatinta 39/55
v 17,5 ✕ š 12 cm
Signatura: UD Dalibor Matouš 86
60. léta 20. stol.
olej, papírová asambláž, sololit
56 x 34,5 cm
Signatura: UD Dalibor
9,5 x 11 cm
Signatura: UD Dalibor Matouš 79
11 x 8 cm
Signatura: Dalibor Matouš 85
olej, plátno
64,5 x 100 cm
Signatura: PD D Matouš 63
11 x 8 cm
Signatura: Dalibor Matouš 85
lept 2/50
16,8 x 11,9 cm
Signatura: Dalibor Matouš 92
suchá jeha 13/50
8 x 10,8 cm
Signatura: Dalibor Matouš 79