52
118 %
80 000 Kč
2 902 Kč
260 000 Kč
kombinovaná technika, sololit, autorský rám
v 84,5 ✕ š 132,5 cm
Signatura: PD 1998 Boris Jirků
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
akryl, sololit
44 x 32 cm
Signatura: sign. LU Boris Jirků 95
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
email, sololit
32 x 45 cm
Signatura: sign. LD 96 Boris Jirků
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
komb. technika, akryl, sololit
122 x 75 cm
Signatura: sign. PD Boris Jirků 96
Vyvolávací cena: | 78 000 Kč |
komb. technika, sololit
45 x 32 cm
Signatura: sign. PD 99 Boris Jirků
Vyvolávací cena: | 19 000 Kč |
2000
akryl, sololit
63 x 52 cm
Signatura: sign. LD 2000 Boris Jirků
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
2000
olej, sololit
33 x 32 cm
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
olej, sololit
32 x 44 cm
Signatura: sign. PD 96 Boris Jirků
olej, sololit
45 x 32 cm
Signatura: Boris Jirků 90
70 x 100 cm
Signatura: sign. PD Boris Jirků 95
Vyvolávací cena: | 9 500 Kč |
akryl, tužka, karton
100 x 70 cm
Signatura: sign. PD Boris Jirků
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
tempera, grafit, karton
42 x 29,5 cm
Signatura: sign. PD Boris Jirků 91
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |