1866–1933
dřevoryt, papír na kartonu
v 18 ✕ š 14 cm
Signatura: PD B. Jaroněk
dřevoryt, papír na kartonu
v 18 ✕ š 14,5 cm
Signatura: PD B. Jaroněk
olej, lepenka
79 x 92,5 cm
Signatura: sign. PD B. Jaroněk
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
63 x 64,5 cm
Signatura: sign. PD V. Jaroněk v tisku
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |