1866–1933
dřevoryt, papír na kartonu
v 18 ✕ š 14 cm
Signatura: PD B. Jaroněk
dřevoryt, papír na kartonu
v 18 ✕ š 14,5 cm
Signatura: PD B. Jaroněk
63 x 64,5 cm
Signatura: sign. PD V. Jaroněk v tisku
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
1903
akvarel, kvaš, karton
51 x 63 cm
Signatura: sign. LD B. Jaroněk 1903
Vyvolávací cena: | 49 000 Kč |