48
147 %
825 Kč
330 000 Kč
olej, plátno
v 56,5 ✕ š 76,5 cm
Signatura: PD B. Kopecký 69
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
olej, plátno
28 x 42 cm
Signatura: sign. LN Bohdan
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
kombinovaná technika, lepenka
68 x 99 cm
Signatura: sign. PD B. Kopecký 1974, na rubu Bohdan Kopecký 1974
2003
olej, akryl, sololit
70 x 99 cm
Signatura: sign. LD B Kopecký 2003
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |