48
147 %
825 Kč
330 000 Kč
kombinovaná technika, lepenka
68 x 99 cm
Signatura: sign. PD B. Kopecký 1974, na rubu Bohdan Kopecký 1974
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
2003
olej, akryl, sololit
70 x 99 cm
Signatura: sign. LD B Kopecký 2003
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |