1908–1986
44
144 %
2 500 Kč
36 000 Kč
33 x 45 cm
Signatura: Petrovan 61
1951
26,5 x 37 cm
Signatura: Petrovan 51
akvarel
27,5 x 46 cm
Signatura: B. Petrovan 50
kresba rudkou
18 x 10 cm
Signatura: P. 74.
20,5 x 15 cm
Signatura: říjen 1947 Petrovan
16 x 11,5 cm
Signatura: 14.4.73 P.
44 x 62 cm
Signatura: PD Petrovan 68
olej, lepenka
38 x 85 cm
Signatura: PD Petrovan
olej, lepenka
37 x 84 cm
Signatura: PD Petrovan 60
24 x 18,5 cm
Signatura: Petrovan
22 x 15,5 cm
Signatura: P. 74
30 x 21 cm
Signatura: B. P.