1908–1986
44
144 %
2 500 Kč
36 000 Kč
litografie, pastel
v 27,5 ✕ š 37,5 cm
Signatura: PD Petrovan
barevný pastel, křídy
v 45,5 ✕ š 62,5 cm
Signatura: PD Petrovan 70
v 22 ✕ š 15,5 cm
Signatura: LD monogram P. 74
barevná litografie 96/100
v 39,5 ✕ š 29,5 cm
Signatura: PD Petrovan
kombinovaná technika, barevné fixy, kuličkové pero
v 16 ✕ š 11 cm
Signatura: PD 14. 4. 73 P.
akvarel, tuš
v 30 ✕ š 45,5 cm
Signatura: PD B. Petrovan 49
olej, vaječná tempera, plátno
45 x 50 cm
Signatura: LD B. Petrovan 46, na rubu B. Petrovan / 1946
olej, karton
62 x 43,5 cm
Signatura: PD Petrovan
barevný pastel
63 x 44 cm
Signatura: PD Petrovan
61 x 42 cm (výřez)
Signatura: PD Petrovan
kombinovaná technika, barevné pastely, karton
43 x 60 cm (výřez)
Signatura: PD Petrovan 66
akvarel, barevné tuše, karton
40,5 x 30 cm
Signatura: LD 1966 Petrovan