1889–1968
64
136 %
410 Kč
150 000 Kč
olej, karton
23 x 38 cm
Signatura: PD Aug. Mervart 42
litografie
25 x 20,5 cm
Signatura: Aug. Mervart 39 v tisku
olej, lepenka
43 x 49 cm
Signatura: PD Aug. Mervart
olej, plátno
95 x 123 cm
Signatura: PD Aug. Mervart 33
olej, lepenka
42,5 x 49 cm
Signatura: Aug. Mervart