1889–1968
64
136 %
410 Kč
150 000 Kč
1952
olej, lepenka
32 x 49,5 cm
Signatura: PD Aug. Mervart 52, na rubu Aug. Mervart. pod dedikací
barevná litografie
24,5 x 20,5 cm
Signatura: PD Aug. Mervart 39. v tisku