1887–1959
74
137 %
250 Kč
12 000 Kč
litografie 132/205
31,5 x 24 cm
Signatura: PD A. Nauman
dřevoryt, autorský tisk
15,5 x 12 cm
Signatura: PD Arno Naumann, LD monogram AN v tisku
akvarel, tuš, papír na kartonu
29 x 22 cm
Signatura: LD A. Nauman, PD 6/IV 39, tužkou 6/IV 39 monogram A. N.
1915
10 x 15 cm
Signatura: PD Arno Nauman, 1915 13/7 v tisku
litografie
18,5 x 12,5 cm
Signatura: PD A. Nauman, Arno Nauman v tisku
litografie
18,5 x 12 cm
Signatura: PD A. Nauman, LD Nauman v tisku
litografie
18,5 x 12,5 cm
Signatura: PD A. Nauman, UD Arno Nauman v tisku