1887–1959
74
137 %
250 Kč
12 000 Kč
24,5 x 31,5 cm
Signatura: PD Arno Nauman, PN monogram AN v tisku
5 x 8 cm
Signatura: PD Arno Nauman, LD autorské razítko s monogramem AN
litografie
15 x 12 cm
Signatura: PD A. Nauman, monogram AN. v tisku
11 x 6,5 cm
Signatura: PD Arno Nauman, LD AN v tisku
9 x 13,5 cm
Signatura: PD Arno NaumanLD monogram AN. v tisku
linoryt, lept 6/50
13,5 x 7 / 7,5 x 5,5 cm
Signatura: neznačeno, PD A. Nauman
20 x 19 cm
Signatura: PD Arno Nauman, monogram AN v tisku
20 x 29 cm