43
109 %
75 000 Kč
325 Kč
140 000 Kč
2003
barevná litografie 39/100
46,5 x 31 cm
Signatura: Antonín Střížek 2003
2004
akvarel, ruční papír
40,5 x 50 cm
Signatura: Antonín Střížek 2004
2004
akvarel
39 x 52 cm