1895–1967
38
129 %
85 000 Kč
4 700 Kč
220 000 Kč
barevná litografie 180/200
v 40,5 ✕ š 55 cm
Signatura: PD Ant. Pelc 59
kombinovaná technika, koláž, kresba, lepenka
v 28 ✕ š 18 cm
Signatura: PD A. Pelc 1960
barevná litografie 180/200
v 40,5 ✕ š 55 cm
Signatura: PD Ant. Pelc 59
litografie, papír na papíru
v 23,5 ✕ š 15,5 cm
Signatura: PD A. Pelc 37. v tisku
barevná litografie, papír, lepenka
40 x 55 cm
Signatura: PD Ant. Pelc 1959.
rudka, papír
33,5 x 23 cm (výřez)
Signatura: neznačeno, PD Nové Mesto n/V. 19. VI. 23
ocelorytina
6 x 4,5 cm
Signatura: na známce v tisku Z. Kočvar 1985 L. Jirka
1954
45 x 31 cm
Signatura: Pelc 54
akvarel, voskový pastel, tuš
41,5 x 35,5 cm
kresba tuší, akvarel
28,5 x 36 cm
kresba tuší, akvarel
36 x 42,5 cm
ocelorytina
6 x 4,5 cm