1895–1967
38
129 %
85 000 Kč
4 700 Kč
220 000 Kč
ocelorytina
4,5 x 6 cm
ocelorytina
6 x 4,5 cm
kresba tuší, koláž
32 x 22 cm
Signatura: Pelc 37
kresba tuší, koláž
31 x 22 cm
Signatura: Pelc 37
19 x 25,5 cm
Signatura: Ant. Pelc 1923
kvaš, pastel
22 x 15 cm
Signatura: Pelc A.
19 x 25 cm
Signatura: Ant. Pelc 1923
15 x 12,5 cm
Signatura: A. Pelc 23
16 kreseb tuší, karton
30 x 24 cm
Signatura: nesignováno
barevná litografie
38 x 54 cm
Signatura: PD Ant. Pelc 59