1901–1971
olej, vrypy, plátno
65 x 50 cm
lavírovaná tuš, pastel
44,5 x 63 cm
Signatura: PD Kybal 68
kombinovaná technika, akvarel, olej, karton, lepenka
50,5 x 37,5 cm
Signatura: PD Kybal 58
kvaš, karton, lepenka
46 x 55 cm
Signatura: neznačeno
kvaš
38,5 x 25 cm
Signatura: neznačeno
voskový pastel, akvarel
28,5 x 21 cm
Signatura: UD K 61
konec 40. let 20. stol.
voskový pastel, akvarel, karton, lepenka
28,5 x 12,5 cm
Signatura: PD Kybal
olej, vrypy, plátno
65 x 50 cm
akvarel, tuš, tužka, běloba, papír
29 x 15 cm
Signatura: LD Ky 62
tapiserie, bavlna, vlna
225 x 150 cm
Signatura: LD L + A. Kybal 68
akvarel, pastel
36,5 x 47 cm
Signatura: PD Kybal 69
lavírovaná tuš, pastel
44,5 x 63 cm
Signatura: PD Kybal 68