1901–1971
art protis
145 x 270 cm
Signatura: PN monogram K, na štítku Antoní Kybal 1965 v tisku
akvarel, tuš, tužka, běloba, papír na černé lepence
29 x 15 cm
Signatura: LD Ky 62
konec 40. let 20. stol.
voskový pastel, akvarel, karton, lepenka
28,5 x 12,5 cm
Signatura: PD Kybal
kvaš, karton, lepenka
46 x 55 cm
Signatura: neznačeno
lavírovaná kresba tuší, pastel
44,5 x 63 cm
Signatura: PD Kybal 68
akvarel, pastel
36,5 x 47 cm
Signatura: PD Kybal 69
52,5 x 35,5 cm
Signatura: PD Kybal 68
38,5 x 25 cm
Signatura: neznačeno
konec 40. let 20. stol.
28,5 x 12,5 cm
Signatura: PD Kybal
akvarel, tuš, tužka, běloba, papír na černě barvené lapence
29 x 15 cm
Signatura: LD Ky 62
olej, vrypy, plátno, lepenka
65 x 50 cm
kvaš, karton, lepenka
46 x 55 cm
Signatura: neznačeno