1872–1941
80
216 %
170 000 Kč
22 000 Kč
2 150 000 Kč
kol. 1940
olej, tempera, karton
50 x 65 cm
Signatura: PD Ant. Hudeček
32 x 38 cm
Signatura: Ant. Hudeček
akvarel, karton
28,6 x 36 cm
Signatura: Ant. Hudeček
1910
22 x 38 cm
Signatura: Ant. Hudeček
33,5 x 44,5 cm
Signatura: PD Ant. Hudeček