1872–1941
80
216 %
170 000 Kč
22 000 Kč
2 150 000 Kč
olej, tempera, lepenka
50 x 85 cm (výřez)
Signatura: LD Ant. Hudeček 1934.
44 x 60 cm
Signatura: PD Ant. Hudeček
akvarel, tempera, kvaš, karton
44,5 x 61 cm
Signatura: PD Ant. Hudeček
akvarel, tempera, karton
43 x 56 cm
Signatura: PD Ant. Hudeček
olejová tempera, karton
34 x 45 cm
Signatura: PD Ant. Hudeček
olej, karton
52,5 x 68 cm
Signatura: PD Ant. Hudeček
45 x 61 cm
Signatura: PD Ant. Hudeček
olej, plátno
100 x 133,5 cm
Signatura: PD Ant. Hudeček
olej, plátno
101 x 116 cm
Signatura: PD Ant. Hudeček
olejová tempera, karton
44 x 59 cm
Signatura: PD Ant. Hudeček
olej, plátno
118 x 132 cm
Signatura: sign. PD Ant. Hudeček
olej, karton
50 x 66 cm
Signatura: PD Ant. Hudeček