1938–1991
akvarel, tužka
24 x 33 cm
Signatura: neznačeno
kresba uhlem
34,5 x 24,5 cm
Signatura: neznačeno
akvarel, tužka
24 x 33 cm
Signatura: neznačeno
akvarel, tužka
24 x 33 cm
Signatura: neznačeno
akvarel, tužka
24 x 33 cm
Signatura: neznačeno