1900–1956
kresba uhlem
v 70 ✕ š 49 cm
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
olej na plátně
80 x 64 cm
Signatura: signováno PD Diviš
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
40. léta 20. s
olej na plátně, lepenka, vrypy
46 x 33 cm
Signatura: signatura nezjištěna
Vyvolávací cena: | 290 000 Kč |
olej na plátně
70,5 x 50 cm
Signatura: sign. PD Alén Diviš
uhel, papír
63 x 45 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
tempera, kvaš, karton
64 x 46 cm
Signatura: nesignováno
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
kresba uhlem, karton
61 x 47 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 58 000 Kč |
olej, plátno
61,5 x 50,5 cm
Signatura: sign. PD Divis
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
kvaš, lepenka
63 x 45 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
kresba uhlem, karton
57,5 x 45,5 cm
Signatura: neznačeno, LD Ester a Nardocheus kap.II
olej, plátno
54,5 x 69,5 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
40.léta
kvaš, lepenka
29 x 22 cm
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |