1900–1956
kresba uhlem, karton
57,5 x 45,5 cm
Signatura: neznačeno, LD Ester a Nardocheus kap.II
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
kvaš, lepenka
63 x 45 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, plátno
54,5 x 69,5 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |