1935–1997
132
161 %
112 501 Kč
2 250 000 Kč
lept, ocelorytina 17/25
42,5 x 49 cm
Signatura: sign. PD A. Brunovský 1965
Vyvolávací cena: | 11 000 Kč |
perský ořech, komb. technika, olej, olej. tempera
237 x 48 cm/ 98 x 48 cm
Signatura: signováno a datováno LN ABrunovský 1972
Vyvolávací cena: | 1 500 000 Kč |
barevná litografie 81/100
43 x 33 cm
Signatura: sign. PD A. Brunovský 1996
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
olej, dřevěná deska
25 x 16 cm
Signatura: sign. NU Brunovský 72
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
21,8 x 15 cm
Signatura: sign. PD A. Brunovský 1979
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |