1935–1997
132
161 %
112 501 Kč
2 250 000 Kč
barevná litografie 81/100
43 x 33 cm
Signatura: sign. PD A. Brunovský 1996
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
olej, dřevěná deska
25 x 16 cm
Signatura: sign. NU Brunovský 72
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |