1935–1997
132
161 %
112 501 Kč
2 250 000 Kč
grafický listkombinovaný 7/80
25,5 x 17,3 cm
Signatura: PD A. Brunovský 1980
grafický list kombinovaný 7/80
25 x 17,2 cm
ocelorytina
7,5 x 5 cm
Signatura: A. Brunovský 1990
litografie
20,5 x 11,8 cm
Signatura: nesignováno
5,5 x 4 cm
Signatura: Albín Brunovský 1984
litografie 161/200
21,5 x 14,5 cm
Signatura: A. Brunovský 1973
litografie
24 x 36 cm
Signatura: A Brunovský 1970
10 x 7,5 cm
Signatura: A Brunovský 1989
litografie
20 x 16,5 cm
Signatura: A Brunovský 1970
grafický list
5 x 3,5 cm
Signatura: A Brunovský
grafický list 22/30
26 x 17,5 cm
Signatura: A Brunovský 1987
grafický list
45 x 35 cm
Signatura: A Brunovský 1978