1935–1997
132
161 %
112 501 Kč
2 250 000 Kč
litografie 21/50
15 x 15,5 cm
Signatura: A. Bunovský 1965
barevný lept 101/200
4,7 x 3,2 cm
Signatura: Brunovský 1987
grafický listkombinovaný 7/80
25,5 x 17,3 cm
Signatura: PD A. Brunovský 1980
grafický list kombinovaný 7/80
25 x 17,2 cm
ocelorytina
7,5 x 5 cm
Signatura: A. Brunovský 1990
litografie
20,5 x 11,8 cm
Signatura: nesignováno
5,5 x 4 cm
Signatura: Albín Brunovský 1984