1902–1973
88
178 %
34 000 Kč
1 100 Kč
180 000 Kč
14,5 x 10,5 cm
Signatura: A. H. v tisku
14 x 10,5 cm
Signatura: A. H. 26 v tisku
14,5 x 10,5 cm
Signatura: A. H. v tisku
14 x 10,5 cm
Signatura: A. H. 26 v tisku
koláž, kresba tuší
26,5 x 20,3 cm
Signatura: sign. PD monogram AH 60
23 x 17 cm
Signatura: AH v tisku
14 x 11 cm
Signatura: AH v obraze
14 x 10 cm
Signatura: AH 26 v obraze
18,5 x 9 cm
Signatura: AH 36
17,5 x 13,5 cm
Signatura: nesignováno
grafický list
24,5 x 16 cm
Signatura: v tisku AH 34
tuš, pastel, papír
26 x 17 cm
Signatura: nesignováno