Aukční katalog večerní aukce číslo 7
olej, plátno
69 x 69 cm
Signatura: sign. na rubu Boštík
Vyvolávací cena: | 1 800 000 Kč |
olej, plátno
65 x 65 cm
Signatura: signováno na rubu: Jan Kubíček
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |
kolem roku 197
chromovaný kov
30 x 22 x 22 cm
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
akryl, karton
70 x 50 cm
Signatura: sign. na rubu Vladislav Mirvald 1992
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
koláž, lak
40 x 40 cm
Signatura: sign. na blind rámu K. Trinkewitz
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
kombinovaná technika, akryl, tempera, tvrdý podklad
70 x 97 cm
Signatura: sign. PD D. Chatrný 87
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
železo, dřevo, mosaz, měď, mořidlo
37 x 40,4 x 3,9
Signatura: sign. na rubu Sekal
Vyvolávací cena: | 170 000 Kč |
1910
MDF, černý tmel
133 x 118 cm
Signatura: signováno na rubu Kolíbal 2010
Vyvolávací cena: | 200 000 Kč |
olej, plátno
100 x 100 cm
Signatura: sign. na rubu Kokolia 1992
Vyvolávací cena: | 130 000 Kč |
2009
olej, deska
100 x 70 cm
Signatura: neznačeno
kresba uhlem, ruční papír
183 x 69 cm
Signatura: sign. DU Adriena Šimotová 94
Vyvolávací cena: | 550 000 Kč |
2006
olej, plátno
75 x 90,5 cm
Signatura: sign. PD J. Válová 06
Vyvolávací cena: | 450 000 Kč |
2008 - 10
olej, plátno
110 x 55 cm
Signatura: sign. na rubu Jan Merta, Návrat II, 2008 - 10
Vyvolávací cena: | 210 000 Kč |