1886–1977
131
134 %
550 000 CZK
olej, plátno
60 x 76 cm
Signature: sign. PD Willi Nowak
Starting price: | CZK 265 000 |
kol.r. 1909
olej, lepenka
40 x 31 cm
Signature: sign. vzadu W. Nowak
Starting price: | CZK 58 000 |
olejová tempera, překližka
40 x 24,5 cm
Signature: sign. PD Vilém Nowak 1972
Starting price: | CZK 20 000 |