1886–1977
131
134 %
550 000 CZK
olej, lepenka
52 x 68 cm
Signature: sign. PD Willi Nowak
Starting price: | CZK 160 000 |
akvarel, karton
27 x 22 cm
Signature: sign. PD W.A.
Starting price: | CZK 19 000 |
olej, sololit
35 x 49 cm
Signature: sign. PD Wilem Nowak 73
Starting price: | CZK 28 000 |
33 x 43 cm
Signature: sign. PD W. Nowak
Starting price: | CZK 25 000 |
olej, sololit
37,5 x 24,5 cm
Signature: sign. PD Willi Nowak 73
Starting price: | CZK 30 000 |