1886–1977
131
134 %
550 000 CZK
watercolour, carton
33 x 44,5 cm (výřez)
Signature: RD W. N.
oil, cancas
59 x 73 cm
Signature: RD Willi Nowak
Starting price: | CZK 150 000 |
olej, plátno
50 x 75 cm
Signature: Willi Nowak
Starting price: | CZK 220 000 |
watercolour, carton
34 x 49 cm (výřez)
Signature: Willi Nowak
oil, canvas
60 x 79 cm
Signature: Willi Nowak
Starting price: | CZK 250 000 |