1922–2010
143
170 %
50 000 CZK
1 450 CZK
1 400 000 CZK
80. léta 20. stol.
plastika, osinkocement, drát
v. 39 cm
Signature: sign. V. Janoušková
Starting price: | CZK 8 000 |
koláž, kresba, karton
70 x 50 cm
Signature: sign. na rubu V. Janoušková
Starting price: | CZK 4 000 |