1922–2010
143
170 %
50 000 CZK
1 450 CZK
1 400 000 CZK
kovový reliéf
17,5 x 13 cm
Signature: sign. vzadu Věra Janoušková 1976
Starting price: | CZK 5 000 |
olej, lepenka
27,5 x 19,2 cm
Signature: sign. PD V. Janoušková 1961
Starting price: | CZK 13 000 |