1906–1965
83
135 %
170 000 CZK
1 200 000 CZK
olej, malířská lepenka
25 x 34,5 cm
Signature: sign. PD Tikal 64
Starting price: | CZK 60 000 |
olej, lepenka
35 x 25 cm
Signature: sign. PD Tikal 64
Starting price: | CZK 59 000 |
komb. technika, malířská lepenka
50 x 35 cm
Signature: sign. PD Tikal 63
Starting price: | CZK 65 000 |