1920–1999
17
263 %
2 050 000 CZK
olej, překližka
30 x 24,5 cm
Signature: sign. DU S. Podhrázský 61
Starting price: | CZK 24 000 |
kresba uhlem, frotáž, karton
57 x 31 cm
Signature: sign. PD S. Podhrázský 64
Starting price: | CZK 16 000 |